Přednáška z cyklu UPsolvent – Mgr. Veronika Ježková

Publikováno 9. 3. 2022

Přednáška na téma profesní a kariérní zkušenost absolventa Univerzity Palackého.

Cyklus přednášek UPsolvent je součástí absolventské strategie Univerzity Palackého, která zahrnuje rozvoj programu pro absolventy a sdílení profesních zkušeností našich absolventů.

Jedenáctou přednášku z cyklu UPsolvent na téma „Někdy je snazší napsat smlouvu – od obchodních dokumentů k obětem sexuálního násilí“ pronese Mgr. Veronika Ježková, původní profesí advokátka, vedoucí právního oddělení organizace proFem, o.p.s. organizací aktivně pomáhající obětem domácího a sexuálního násilí a projektu AdvoCats for Women, ředitelka Pro bono aliance zasazující se o společensky odpovědný výkon právních profesí a držitelka Ceny Alice Garrigue Masarykové v roce 2020.