Reprezentační ples Právnické fakulty UP 2018

Publikováno 28. 3. 2018

Děkujeme vám za jedinečný večer „ve společnosti“ plesu Právnické fakulty Univerzity Palackého. Mezi hosty se tradičně objevili významné osobnosti z řad odborné veřejnosti, zástupci spolupracujících institucí a organizací, absolventi fakulty, její pracovníci a samozřejmě studenti Celým večerem perfektně provázel moderátor a herec Lukáš Hejlík, který si připravil i ukázku svého „Listování“. Hudbu k poslechu a k tanci hrála olomoucká formace New Street Band tvořená dvacítkou mladých muzikantů. Krásným zpestřením programu bylo Pole Dance v podání nadaných tanečnic z olomouckého studia Tancelář. Vrcholem hudebního programu bylo hodinové vystoupení populární kapely Mirai, která si z prestižní ankety Český slavík Mattoni 2017 odnesla tři ceny. Závěr večera (přivítání brzkého rána) patřil diskotéce v podání Dj Marka. Pro hosty byla připravena speciální právnická „fotobudka“ a také, díky našim partnerům, bohatá tombola. Reprezentační ples PF UP se uskutečnil v pátek 2. března v prostorách hotelu NH Collection Olomouc Congress. Záštitu nad ním převzala děkanka Zdenka Papoušková.

ZOBRAZIŤ MENEJ