SignUP – Den otevřených dveří UP online

Publikováno 24. 11. 2020

Člověk míní, korona mění, a tak se letos poprvé se všemi zájemci o studium na Univerzitě Palackého v Olomouci potkáme online na webu www.univerzitnimesto.cz.

Vše, co budete potřebovat, je počítač, tablet či mobil a připojení na internet. A pokud se už nemůžete dočkat, mrkněte na náš UP Insta, Facebook nebo YouTube kanál. Nebo si stáhněte appku Studuj na UP a poznejte možnosti studia a života v Olomouci už nyní!

Těšit se můžete na…

Informační bloky o studiu
Zástupci fakult se s vámi prostřednictvím přednášky podělí to, jak to u nich chodí, co máte očekávat od přijímaček nebo na jaký systém studia se můžete těšit.

Online setkání se studenty
Zapojte se do chatu prostřednictvím některé z online platforem a diskutujte se studenty i pedagogy z jednotlivých kateder a ptejte se na to, co vás zajímá.

Ukázky možností ubytování a pokojů
Prohlédněte si s námi přímo jednotlivé koleje a menzy, nahlédněte do pokojů a dalšího stylového zázemí nebo zažijte kolejní život prostřednictvím videa.

Pořádná porce videí a 3D prohlídek
Stejně jako vy, i my jsme letos přišli o spousty kontaktních akcí – od majálesu přes filmové festivaly po Noc vědců. Nejen je vám představí na 200 videí a 3D prohlídky.

Více na www.univerzitnimesto.cz/dod
Vyrobila Univerzita Palackého v Olomouci 2020