Znakujme spolu! | 11. díl | Koronavirus

Publikováno 17. 3. 2020

Jak napovídá název, tento díl z našeho cyklu Znakujme spolu! reaguje na současnou situaci. Nabízí užitečné shrnutí zásad, jejichž dodržování pomůže zmírnit průběh pandemie. Pavel s Kristýnkou vám vysvětlí, jak můžete ochránit sebe i okolí, k čemu slouží roušky a jak zvládat dny, kdy musíme zůstat doma. Tak se podívejte a případně sdílejte všem, kteří to mohou potřebovat. Opakování pravidel nikdy neškodí! Klip může pomoci také lidem se sluchovým postižením, pro něž může být současná situace nepřehledná. V případě potřeby navíc nemohou telefonovat. Naši tlumočníci jim proto radí využít třeba Tichou linku: https://www.tichalinka.cz/ Tento spot Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci je jedenáctým z cyklu spotů v českém znakovém jazyce Znakujme spolu! Naši tlumočníci Kristýna a Pavel vám ukáží krásu a dynamiku znakového jazyka a všem zájemcům – včetně úplných začátečníků – nabídnou výuku základních znaků podle různých témat.